ساخت فروشگاه تفکر سیستمی خرید 47
حذف در پنل کاربری [X]
دانستنی های جنسی

دانستنی های جنسی


آیا در روابط جنسی با شریکتان به مشکل برخورده اید؟


آیا احساس می کنید رفتار طرف مقابلتان با شما سرد شده است؟


آیا روابط جنسیتان تکراری شده است؟


آیا نمی توانید طرف مقابلتان را ارضا کنید؟


آیا میترسید عشقتان به شما خیانت کند؟

و .......

پس چند دقیقه وقت بگذارید و با ما همراه شوید


متاسفانه، طبق آمار مستند و مستدل، امروز در کشورمان ایران، نارضایتی جنسی یکی از بیشترین دلایل زوجین برای طلاق و جدایی می باشد. در ایران 40% طلاق ها به علت عدم رضایت جنسی صورت می گیرد. امروزه البته این رقم شاید بیشتر هم شده باشد. اكثر زنان و مردان متاهل از روابط جنسی خود لذت كافی را درك نمی كنند. این مسئله در مورد زنان به شدت صادق است. که این عامل، عواقبی خطرناکی همچون خیانت و ...... را بدنبال دارد.

بدون برو برگرد همه می دانند كه رابطه جنسی حیاتی ترین جزء همه ی ازدواج هاست. پس اگر یكی یا هر دوی زوجین علاقه و رغبت خود را از دست دادند چه می شود؟ تحقیقات نشان داده است كه درصد انبوهی از چنین ازدواج هایی با شكست مواجه می شود (بعد از مسایل مالی، مسایل جنسی دومین دلیل برای طلاق شناخته شده است).ولی متاسفانه در کشور ما به علل مختلف و همچنین بیشتر به دلیل ماخوذ به حیا بودن و شرم داشتن از پرسیدن و یا نبود یک مرکز آموزشی قانونی و رسمی جهت آگاه سازی افراد این موضوع به یک موضوع گنگ و مبهم در جامعه تبدیل شده و نیازمند یک جرقه و شروع برای اطلاع رسانی بیشتر در رابطه با این موضوع می باشد.

و از طرفی، وجود فیلم‌های مستهجن پرنور و عکس‌های نامتعارف در جامعه که گاهی با هدف آموزش در سایتها بفروش می رسد متاسفانه سطح توقعات در روابط زناشویی را بالا برده و چنانچه چنین روابطی ایجاد نشود، موجب ناملایمات شدید و در آخر به جدایی می انجامد.((یکی از قدرتمندترین نیازها و غرایزی که در انسان وجود دارد غریزه جنسی است))

نیاز جنسی مانند نیاز به آب و غذا از نیازهایی است که بایستی از روش صحیح ارضاء گردد. که اگر از روشهای صحیح، درست و بموقع برآورده و رفع نگردد عواقب بدی را بدنبال خواهد داشت. و شما به مرجع و راهنمایی نیاز دارید تا شما را از مسیر صحیح به مقصد برساند.

و از طرفی

شما همانند هر کتاب دیگر درسی، موفقیتی، آموزشی و ...... نیاز اساسی به یک کتاب در رابطه با دانستنی های مسائل جنسی دارید

و این کتاب برای هر فرد اعم از زن و مرد، پیر و جوان، مجرد و یا متاهل ضروری و واجب می باشد. و ما سعی کرده ایم تا در این کتاب، تمام مسائل آموزشی آورده شود و در عین کوتاه کردن مطالب، خلاصه کلام را در اختیار خواننده محترم قرار دهیم.

این کتاب را شما می توانید به عنوان یک کتاب مرجع و راهنما کنار خودتون داشته باشید بدون اینکه از نظر قانونی و شرعی منعی داشته باشد. همچنین جای هیچ ترس و خجالتی از طرف اطرافیانتان بابت داشتن این کتاب راهنما برایتان وجود ندارد. چرا که مطالب با مدنظر قرار دادن شئونات اسلامی و اخلاقی صرفا به رفع ابهامات و به جوابگویی به مسائل و مشکلات، در این حوزه پرداخته و راهنمایی هایی لازم را در جهت بهبود روابط زناشویی و لذت بردن از کنار هم بودن ارائه نموده است.

حتما در این کتاب با هزینه اندک، مطالبی را خواهید یافت که شاید با مراجعه به منابع مختلف و حتی با کلی صرف هزینه و وقت برای مراجعه به دکتر و مشاوره جواب سوالهایتان را بدست نیاورید.


آموزشها در این بسته به صورت تصویری می باشداین کتاب به صورت فشرده در 112 صفحه جمع آوری گردیده و صرفا به مباحث ضروری پرداخته شده است. در بخش اول کتاب موضوعات پیش نیاز و آموزشی در روابط جنسی آورده شده است که می توان به نمونه ای در زیر اشاره کرد ؛


عوامل تاثیر گذار بر روابط جنسی

بهترین زمان برای داشتن رابطه ی جنسی

روش استفاده از کاندوم

..............................................................

و اما بخش ویژه کتابدر این بخش از کتاب به آموزش 100 پوزیشن جنسی می پردازیم تا به روابط جنسی تان رنگ تازه ای ببخشید. شما می توانید در هر بار از رابطه جنسی تان از چند نوع پوزیشن استفاده کنید تا هر دویتان به اوج لذت و رضایت جنسی برسید.

این 100 پوزیشن، از بهترین حالتهای آمیزش و دخول هستند که در تمام دنیا شناخته شده و برای ایجاد تنوع در روابط جنسی بین زوجین توصیه می شوند. در این بخش با حالتهایی آشنا خواهید شد که، ممکن است شما تا بحال حتی اسم اکثر اونهارو اصلا نشنیده باشید. مانند ؛ پوزیشن کوه جادو، مدل فنری، مدل آبشاری، مدل لپ تابی و ................. .


از آوردن مطالب دیگر کتاب صرف نظر شد تا بیش از این وقت گرانبهایتان را مشغول نکنیم. برای مطالعه مطالب جالب و شگفت انگیز دیگر به کتاب مراجعه بفرمایید.علاوه بر این کتاب، 6 بسته آموزشی دیگر با موضوعات جنسی به همراه این بسته(1+6)، به عنوان هدیه دریافت خواهید کرد. از جمله بسته آموزشی مجموعه بازی ها جهت تحریک


بسته های هدیمان جزء محصولاتی هستند که در سایتهای دیگر بصورت پولی به فروش می رسند، که اگر قصد خریدشان را داشته باشید، باید برای هرکدام هزینه ای بیش از خرید این بسته را بپردازید. ولی ما در اینجا به صورت رایگان به عنوان هدیه در خدمت شما عزیزان قرار داده ایم. با دیدن بسته های هدیه، سورپرایز خواهید شد.


به زودی قیمت این محصول افزایش خواهد یافت.

چرا که مبلغ پرداختی به اندازه دو جلسه مشاوره نخواهد بود با درنظر گرفتن اینکه نهایت زمان مشاوره یک ساعت بوده و بیان این همه مطالب در یک، دو جلسه امکان پذیر نمی باشد.برچسب ها: جنسی , رابطه , پوزیشن , سکس , آموزش ,
49000 تومان